



Сумка з екошкіри шкіри біла без внутрішніх кишень з застібкою і ремінцем
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: К-323-3
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка з екошкіри шкіри
Досить містка сумочка для стильної дівчини або жінки. Сумка має довгий ремінець. Усередині є одне відділення. Довжина ручки регулюється в залежності від побажання власниці.

Характеристики:
- Колір: білий
- Без внутрішніх кишень
- Застібка: засувка
- Срібляста фурнітура
- Склад: штучна шкіра
- Внутрішня обробка: штучна шкіра
- Ремінь регулюється
- Максимальна довжина ременя від плеча: 70 см
- Виробництво: Україна
- Розмір: 30ш*20в*7г

Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Конверт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина ручок | 15 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



