
Жіночий італійський гаманець з натуральної шкіри woman's heel сірий на два відділення
500 ₴
- Немає в наявності
- Код: В-338
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий італійський гаманець
Лакований сірий жіночий гаманець з натуральної шкіри. Модель виконана з високоякісної шкіри, з використанням тиснення під рептилію. Всередині є всі необхідні відділення, а також відділення для карток. Стильний і сучасний жіночий аксесуар.

Характеристики:
• Колір: сірий
• Два відділення
• Відділення для монет
• Срібляста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: 100% натуральна шкіра
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Розмір: 20х10х3
• Виробництво: Італія

Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



