
Косметичка "плетінка" синя із замші з гладкою текстурою на два відділення woman's heel з застібкою
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-332-7
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Косметичка "плетінка" синя woman's heel
Лаконічна косметичка із замші з гладкою текстурою — елегантний універсальний аксесуар поза часом, який виглядає вишукано і завжди тримає форму.
Характеристики:
• Колір: темно-синій
• Два відділення
• Срібляста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: 100% натуральна замша
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Розмір: 20х12х5
• Виробництво: Україна

Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




