Лаконичная косметичка из кожи с выразительной текстурой — элегантный универсальный аксессуар вне времени, который выглядит изысканно и всегда держит форму.
ДЕТАЛИ
• Колір: бежевий
• Два відділення
• Срібляста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: 100% натуральна шкіра
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Розмір: 20х12х5
• Виробництво: Україна
Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




