Це виріб дуже зручно як в офісі, так і вдома. З її допомогою у Вас під рукою завжди будуть потрібні контакти. Зручний аксесуар для жіночої сумки.
ДЕТАЛІ:
• Колір: коричневий
• Склад: 100% натуральна шкіра
• Матеріал: глянцевий поліпропілен
• Стандартна комплектація: 20 файлів
• Застібка: немає
• Розмір: 10,5х7,5х1
Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Довжина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




