Ключниця сіра з натуральної шкіри woman's heel з застібкою на одне відділення
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-328-1
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ключниця woman's heel
Шкіряна ключниця woman's heel. Призначена для ключів від квартири або автомобіля. В ключниці, так само, можна розмістити кредитну, дисконтну картку і невелику суму грошей. Ключниця виготовлена з натуральної фактурної шкіри. Закривається ключниця за допомогою металевої сріблястою блискавки. Ключі кріпляться на ланцюжок з колечком.

Характеристики:
• Колір аксесуара: сірий
• Одне відділення
• Срібляста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: 100% натуральна шкіра
• Внутрішнє оздоблення: 100% натуральна шкіра
Розмір: 15х6х2
• Виробництво: Україна
Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



