Жіноча сумка клатч зі штучної шкіри
Легкі лаконічні жіночі сумки на ремінці, виконані з м'якої штучної шкіри, привертають увагу своїми яскравими відтінками.

Характеристики:
• Колір: рожевий
• Одна ручка завдовжки 63 см
• Одне відділення
• Дві внутрішні кишені
• Золотиста фурнітура
• Застібка: кнопка
• Склад: 100% штучна шкіра
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Розмір: 26х18х7

Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Podarec |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина плечового ременя | 630 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴






