
Обкладинка на паспорт із натуральної шкіри Woman's heel темно-зелена
120 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-327-3
- +380 (97) 658-88-48Ірина
обкладинка для паспорта, виготовлена з незвичайного варіанту шкіри темно-зеленого кольору, має благородний та вишуканий вигляд.
Обкладинка на паспорт під крокодила
Зелений колір універсальний для різних предметів одягу, особливо для тих, хто віддає перевагу класичному стилю навіть у деталях. Приємна фактура, якісна шкіра прекрасні на дотик, тому вам завжди буде приємно діставати ваші документи із сумочки.
Переваги обкладинки на паспорт:
- натуральна шкіра;
- добрі надійні шви;
- зручні прозорі кишені.
Замовляйте тільки якісне з інтернет-магазином OBUVAIKA.
Чому нас вибирають
Інтернет-магазин OBUVAIKA представляє в каталозі тільки ті моделі, які актуальні в цьому сезоні. Навіть найприскіпливіші клієнтки зможуть знайти щось до душі. Команда OBUVAIKA особисто стежить за виробництвом і зручністю продукції.
З OBUVAIKA співпрацюють легко:
- вибирайте товар і покладіть у кошик;
- Підтвердіть ваше замовлення;
- отримайте ваш товар якнайшвидше.
Для оптиків надаються спеціальні умови, а також згодні на формат взаємодії дропшипінг. Телефонуйте й ми обговоритимо нашу співпрацю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Podarec |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 5 мм |
- Ціна: 120 ₴



