
Молодіжна сумка зі штучної шкіри на два невеликих внутрішніх кишені темно-синя
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: К-304
- +380 (97) 658-88-48Ірина
Молодіжна сумка зі штучної шкіри
Сумочка з короткою ручкою і регульованим плечовим ремінцем. Виріб виготовлено з якісного шкірозамінника, підкладка - текстильний матеріал. Модель має одне відділення на блискавці і безліч додаткових кишеньок, які зручні й необхідні у використанні. Спереду сумка декорована емблемою. Сумка, яка не відноситься до лінійки класичних моделей. Це відмінний варіант для тих, хто віддає перевагу носити кеди і кросівки.
Характеристики:
· Колір: темно-синій
· Одне відділення
· Два невеликих внутрішніх кишені
· Один внутрішній кишеню на блискавці
· Дві ручки з полірованої екошкіра довжиною 17 см
· Один знімний ремінець з полірованої екошкіра довжиною 53 см від плеча
· Кобальтова фурнітура
· Застібка: блискавка
· Склад: 100% екокожа флотар
· Внутрішнє оздоблення: текстиль
· Виробництво: Україна
· Розміри: 33*24*12

Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина ручок | 17 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴




