


Елегантна білосніжна сумка зі штучної шкіри woman's heel на одне відділення
1 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: К-288
- +380 (97) 658-88-48Ірина
Сумка зі штучної шкіри woman's heel
Элегантная белоснежная сумка из экокожи Vip класса, дорого смотрится и отлично подойдет к любому образу, подчеркнув статус своей прелестной хозяйки и создав определенный имидж. Будет отличным вариантом для современных и практичных девушек, т.к. благодаря твердому каркасу, эта белая сумка не мнется и отлично держит первоначальную форму, а так же устойчива к загрязнениям. Внутри одно большое отделение и дополнительные карманы для разнообразной мелочи. Впереди декорирована двумя змейками под которыми 2 функциональных кармана.

Характеристики:
• Колір: білий
• Знімний ремінець: немає
• Дві ручка завдовжки 45 см
• Один внутрішній кишеню на блискавці і відділення для телефону
• Золотиста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: екошкіра
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Розмір: 26,5*42*16

Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Мішечок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стиль | Універсальний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴



