

Жіноча біла сумка шоппер з натуральної шкіри на одне велике відділення на блискавці
3 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: К-290
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Женская белая сумка-шоппер
Кожаная сумка ― шоппер из роскошной полированной кожи белого цвета. Сумку-шоппер многие дизайнеры и стилисты считают признанным must have для любой женщины — ее ношение допускает любой, даже самый строгий офисный дресс-код.
Немного отличается от классического варианта тем, что для Вашего удобства имеет застежку ― молнию и длинный ремешок через плечо.

Характеристики:
- Цвет: белый
- Одно большое отделение на молнии
- 2 боковых кармана для мелочей
- 2 великих відкритих відділень
- Золотиста фурнітура
- Застібка: блискавка
- Склад: 100% натуральна шкіра
- 2 ручки, завдовжки 40 см
- Ремінець, довжиною 115 см
- Виробництво: Україна
- Розмір: 27,5*32,5*16

Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Уікендер |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина ручок | 40 мм |
| Довжина плечового ременя | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴



