



Косметичка із натуральної шкіри на одне відділення Woman's heel сіра (В-478-6)
449 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-478-6
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Косметичка із вставками з різної натуральної шкіри
Woman's heel
Лаконічна косметичка з натуральної шкіри – елегантний універсальний аксесуар поза часом, який виглядає вишукано та завжди тримає форму.

Характеристики:
-
Сірий колір
-
Одне відділення
-
Срібляста фурнітура
-
Застібка: блискавка
-
Склад: 100% натуральна шкіра
-
Внутрішнє оздоблення: текстиль
-
Розмір: 23х13х5
-
Виробництво: Україна



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



