

Косметичка зі вставками з різною шкіри жовта на одне відділення woman's heel з застібкою
449 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-472
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Косметичка зі вставками з різною шкіри woman's heel
Лаконічна футляр з натуральної шкіри — елегантний універсальний аксесуар поза часом, який виглядає вишукано і завжди тримає форму.
Характеристики:
- Колір: жовтий
- Одне відділення
- Срібляста фурнітура
- Застібка: блискавка
- Склад: 100% натуральна шкіра
- Внутрішня обробка: текстиль
- Розмір: 23х13х5
- Виробництво: Україна


Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴




