

Темно-синя футляр з натуральної шкіри на три відділення woman's heel з застібкою
570 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-473-2
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Темно-синя косметичка зі шкіри woman's heel
Лаконічна косметичка зі шкіри з лакованої текстурою — елегантний універсальний аксесуар поза часом, який виглядає вишукано і завжди тримає форму.
Характеристики:
• Колір: темно-синій
• Три відділення
• Срібляста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: 100% натуральна шкіра
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Розмір: 21х11х10
• Виробництво: Україна
Відтінок косметички на фото не багато відрізняється від реального.


Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴




