

Рожево-м'ятна футляр з натуральної шкіри на одне відділення woman's heel з застібкою
570 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-473-1
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рожево-м'ятна косметичка зі шкіри woman's heel
Лаконічна косметичка зі шкіри з гладкою текстурою — елегантний універсальний аксесуар поза часом, який виглядає вишукано і завжди тримає форму.
Характеристики:
• Колір: рожево-м'ятний
• Одне відділення
• Срібляста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: 100% натуральна шкіра
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Розмір: 18х12х10
• Виробництво: Україна
Відтінок косметички на фото не багато відрізняється від реального.

Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴




