

Жовта шкіряна косметичка Woman's heel зі щільною текстурою й блискавкою
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-471-7
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жовта шкіряна косметичка Woman's heel
Лаконічна косметичка зі шкіри зі щільною текстурою — елегантний універсальний аксесуар поза часом, який має вишуканий вигляд і завжди тримає форму.

Характеристики:
• Колір: жовтий
• Два відділення
• Срібляста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: 100% натуральна шкіра
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Розмір: 20х12х5
• Виробництво: Україна


Купуючи в нас взуття, ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі у сервісі, в пакованні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



