
Ключниця бронзова з натуральної шкіри Woman's heel із застібкою на одне відділення
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-474-7
+380 (63) 392-10-58
Вікторія- +380 (97) 658-88-48Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ключниця Woman's heel
Шкіряна ключниця Woman's heel. Призначена для ключів від квартири або автомобіля. У ключниці так само можна розмістити кредитну, дисконтну картку та невелику суму грошей. Ключниця виготовлена з натуральної фактурної шкіри. Закривається ключниця за допомогою металевої сріблястої блискавки. Ключі кріпляться на ланцюжок із кільцем.
Характеристики:
• Колір аксесуара: бронзовий
• Одне відділення
• Срібляста фурнітура
• Застібка: блискавка
• Склад: 100% натуральна шкіра
• Внутрішнє оздоблення: 100% натуральна шкіра
• Розмір: 17х6х3
• Виробництво: Україна

Купуючи в нас взуття, ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, у сервісі, в пакованні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




