Практичний жіночий гаманець з зручним відділення для купюр і карток виконаний з штучної лакової шкіри з виразною текстурою і ідеально підходить для володарки з гарним смаком.
ДЕТАЛІ
• Колір: чорний
• П'ять відділень
• Відділення для пластикових карт
• Застібка: кнопка
• Внутрішнє оздоблення: текстиль
• Склад: штучна шкіра
• Розмір: 18,5х10х2
• Виробництво: Туреччина
Купуючи у нас взуття ви отримуєте красу у всіх деталях: у виробі, в сервісі, в упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 18.5 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




